Darmowa wysyłka do zamówień powyżej 300 zł!

Poznaj sklep fryzjerski MY.ORGANICS

MY.ORGANICS został stworzony w 2012, bazując na dekadzie doświadczeń jego założycieli w dziedzinie pielęgnacji włosów. Gama ekskluzywnych produktów jest tworzona z certyfikowanych składników uprawianych według organicznych i biodynamicznych technik uprawy.

Każdy kosmetyk MY.ORGANICS zawiera wysoko skoncentrowane czyste olejki eteryczne, uzyskane z roślin i kwiatów uprawianych według klasycznych metod zbiorów tak aby uzyskać produkty w 100% naturalne

Całkowita gama MY.ORGANICS jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry i włosów. Lecznicze moce, aromaty i kolory charakteryzujące każdą esencję są uzyskiwane bez użycia chemicznych dodatków, przez co zapewniamy produktom brak agresywnego i szkodliwego działania.

MY.ORGANICS wierzy w zrównoważony rozwój łańcucha produkcyjnego od farmera do klienta końcowego, tak aby rozwinąć odpowiedzialny model biznesowy. Dbamy o ciało tak aby jednocześnie dbać o planetę.

Każdy produkt należący do tej linii składa się z certyfikowanych składników roślinnych, aby oferować produkty w 100% ekologiczne i umożliwiać bezpieczne korzystanie z produktów.


NATURALNE ORGANICZNE PRODUKTY DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW

MY.ORGANICS przeprowadza badania na podstawie obsługi klientów z najbardziej wrażliwą skórą i klientach którzy skupiają szczególną uwagę na potrzebach swojego ciała.

Nowe produkty MY.ORGANICS do ciała i włosów, dbają o Twoje samopoczucie wyciągając to co najlepsze z natury. MY.ORGANICS miesza olejki eteryczne uzyskane z roślin i kwiatów do wykreowania 100% naturalnych produktów, tak więc unikamy w naszych formułach niebezpiecznych substancji takich jak Laurylosiarczan Sodu (SLS), dodatków ropopochodnych i chemicznych konserwantów.

Roślinne substancje zawarte w MY.ORGANICS są odpowiednie dla wszystkich rodzajów włosów i skóry, rozwiązując problemy spowodowane przez nadmiernie agresywne produkty. Ponieważ produkty MY.ORGANICS podążają za rytmem biologicznym natury, kolory i zapachy mogą się różnić w zależności od etapu na którym rośliny zostały zebrane, gwarantując satysfakcjonujący efekt za każdym razem.

MY.ORGANICS

„PRODUKTY STWORZONE Z ROŚLINNYCH SKŁADNIKÓW 100% NATURALNYCH OLEJKÓW ETERYCZNYCH WOLNYCH OD DEAM, SLS (LAURYLOSIARCZAN SODU) PARABENÓW (CHEMICZNYCH KONSERWANTÓW) I SUBSTANCJI ROPOPOCHODNYCH”

My. Organics pomaga dbać o nasze ciało, dbając o naszą planetę.

Ekskluzywna linia produktów, która wierzy w rozwój odpowiedzialnych form biznesowych.

Łańcuchy produkcyjne są trwałe. Produkty kosmetyczne wykorzystują składniki pochodzące od rolnika i trafiają bezpośrednio do konsumenta. Dzięki starożytnym i tradycyjnym technikom zbioru, olejki eteryczne stosowane w produktach zachowują aromaty, kolory i właściwości

terapeutyczne, które charakteryzują

każdą istotę.


MY.ORGANICS - PEŁNE BLASKU Z NATURY

Gama ekskluzywnych produktów do ciała i włosów, z bilansowanymi formułami bazującymi na najlepszych ekstraktach roślinnych. Najprostsza droga do zadbania o siebie poprzez małe codzienne czynności. Koncepcja opracowana według różnych kryteriów, skupiona na rozwiązywaniu wszystkich rodzai specyficznych problemów i brakom równowagi. Każda formuła jest tworzona zgodnie z zasadami natury i zawiera miksturę olejków eterycznych z dobroczynnymi właściwościami. Klarowne esencje aby oczyścić, zrewitalizować i nawilżyć skórę i włosy, używając tylko dających zdrowie botanicznych produktów z ostrożnie wybieranymi właściwościami.

MY.ORGANICS jest rezultatem zaawansowanych badań i innowacyjnych naukowych technologii. Każdy produkt z gamy zawiera bardzo wysoko synergistyczne koncentraty olejków eterycznych, uzyskiwanymi z roślin i kwiatów używając tradycyjnych technik zbiorów.

Super lecznicze właściwości, aromaty i kolory charakteryzują każdą esencje i są zachowane tylko za pomocą naturalnych metod, bez szkodliwych dodatków.

W rezultacie Twoje dobre samopoczucie i harmonię uzyskasz dzięki nowemu sojusznikowi – NATURZE!

Metod bez szkodliwych dodatków.


5%
Kupon rabatowy

Zapisz się na newsletter!

Otrzymasz 5% zniżki na swoje zakupy.

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter. Na Twój adres email wysłaliśmy kupon rabatowy.

Globalcosmetics © 2021 - Wszystkie prawa zastrzeżone. Powered by Abeon.